Text

Kontakt oss


Besøksadresse:
Pottemakerveien 6B, 0954 Oslo

Postadresse:
Postboks 17, Kalbakken 0901 OSLO


E-post: post@hans-becker.no

Telefon: 22901130
Fax. 22901139


Org nr: 812 013 742

Form2
Navn
Navn er er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Vennligst skriv en melding. Feltet er påkrevd
Send
Image
Text

Marianne Becker


Daglig leder

marianne@hans-becker.no

957 33 136

Image
Text

Hans Becker


Installatør

hans@hans-becker.no

95 22 52 56

Image
Text

Morten Kolstad


Serviceleder / markedsansvarlig

morten@hans-becker.no

95 13 44 66

Image
Text

Per Steinar Børresen


Prosjektleder

per.steinar@hans-becker.no

92 44 87 18

Image
Text

Geir Johansen


Prosjektleder

geir@hans-becker.no

90 59 14 63

Image
Text

Hege Rødland


Regnskapsansvarlig

liv@hans-becker.no

22 90 11 34

Image
Text

Tone B Johnsen


Administrasjonsansvarligr

tone@hans-becker.no

22 90 11 36

Image
Text

Frank Sandås


Installatør

frank@hans-becker.no

90 61 92 94

Googlemap
Text

Ta gjerne kontakt for ytterligere informasjon, tilbud eller bestilling:

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon